Kullanım Koşulları

Bu internet sitesinin isim ve yayın hakları, Durall Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.’ye (aşağıda DURALL ve/veya “şirket” olarak adlandırılacaktır) aittir. Şirket hakkındaki genel bilgilerin dışında sunulan ürün ve çözümlerle ilgili yazılı ya da görsel bilgi ve içerikleri sunmaktadır.

Bu siteyi kullanmakla aşağıda belirtilen tüm koşul ve hükümleri kabul etmiş sayılırsınız. İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden DURALL’ın, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, şirketin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

DURALL internet sitesinde yayınlanan tüm içerik, yazı, fotoğraf, görsel materyaller, ürün fotoğrafları, doküman, harita, video, resim, grafik ve konuların veya sair fikir ürünlerinin her türlü hakkı mahfuzdur. Tüm yazılı ve görsel içerikler şirketten izinsiz ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle dahi kullanılamaz, değiştirilemez, herhangi bir format altında bilgisayar sistemlerine kopyalanamaz, çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, kullanılamaz, yeniden yayınlanamaz, dağıtılamaz.

Bu internet sitesinde kullanılan tüm ürün isimleri, DURALL veya tedarikçilerinin ticari markaları veya ürün isimleridir. Sitedeki bilgiler, ürünlere ait teknik seçeneklerin genel tanımlarını içerir. Ölçü ve renk dahil tüm bu seçenekler, ürünlerin kullanıldığı projeye göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle istenilen özellikler her proje için ayrı olarak, sözleşme esnasında belirtilmelidir. Herhangi bir ihtilaf durumunda o proje için yapılacak sözleşmede belirtilen bilgiler geçerlidir.

Bu internet sitesinin bağlı bulunduğu sistem ve donanımlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Bu internet sitesi ile ilgili olarak yasal bir mercii tarafından kullanıcılara ait bilgiler istenirse şirket, elindeki bu bilgileri kullanıcının onayını almadan bilgileri talep eden yasal veya resmi mercilere verebileceğini kullanıcılar kabul etmiş sayılır. Kullanıcılar, siteye üyelik sırasında verdikleri bilgilerin gerçek olduğunu üyelik işlemlerini tamamladığında onaylamış olur. Herhangi bir uyuşmazlık durumunda bu bilgilerin doğruluğunu kanıtlamak kullanıcının sorumluluğundadır.

Şirket, bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir öğe ya da hizmetin tedarik edilmesi, performansı ya da kullanılmasından ortaya çıkabilecek her türlü risk, kâr kayıpları, zaman, para, veri, iletimde başarısızlık, hata/kasıtsız ihmal/kesinti/bozulma ve gecikmelerden; virüs kaynaklı donanım ve yazılım hasar ve zararlarından, şirket haberdar edilse bile hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Şirket, önceden haber vermeksizin bu yasal uyarıyı istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar. Uyarının güncelliğini kontrol etmek, siteyi ziyaret eden kullanıcıların sorumluluğundadır.

Bu internet sitesi, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Sitenin kullanım koşullarıyla ilgili ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerli olup, İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Bu internet sitesinde yazılı bulunan bu ibarelerin ve DURALL’a ait diğer tüm dijital kayıtların HUMK madde 287’ye göre tek ve gerçek münhasır delil teşkil ettiğini, bu internet sitesine giren tüm kişi ve kurumlar kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

Bu Yasal Uyarı / Kullanım Koşulları metni, 19 Eylül 2016, Pazartesi itibariyle güncellenmiştir.

hd xxx
www.javlibrary.tv
hd videos teen kimber lee and her massive ass.